Česká republikaSlovensko

Batoh BW Combat Back 65 L - tropentarn

Batoh BW Combat Back 65 L - tropentarn
  • Batoh BW Combat Back 65 L - tropentarn
  • Značka: MFH
  • Kód tovaru: 30253Y

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Nemecký combat batoh z pevného polyesteru od firmy MFH. Má obvodové kompresné popruhy, polstrované ramenné popruhy proti otlakom, bedrový popruh, a hlavne účelne delený vnútorný priestor.

Batoh má celkom 7 rôzne veľkých vreciek. Výstroj, ktorá sa nezmestí do vnútra, sa dá upevniť na obvod batohu pomocou premyslene umiestnených prievlakov a popruhov. Dvojité dno a spodná zips umožňuje rýchly prístup do batohu horným i spodným otvorom. Textilné prepážka, ktorá batoh delí na dve komory, je tvorená "rukávom" sťahovaným uprostred šnúrkou s brzdičkou, čo umožňuje batoh použiť alternatívne ako jednokomorový alebo dvojkomorový.

Vo vnútri hornej časti je na celej ploche chrbtovej steny našitá nylonová vrecko pre uloženie skladacie karimatky BW. Bočné vrecká batohu sú našité tak, že medzi ne a batoh sa dajú ešte vsunúť ďalšie časti výstroja (napr. lyže). Horná krycia chlopňa batohu má vodovzdornú úpravu proti dažďu. Na spodnej strane vode je nepriepustná vrstva. Batoh je konštruovaný tak, aby príliš nepresahoval chrbát na bokoch. To umožňuje ľahký postup hustým lesom, skalné trhlinou alebo obsadenú chodbou vlaku.

Parametre
Objem (l)65
Rozmery (cm)63 x 43 x 21
Hmotnosť (g)1400
Materiál100% polyester
Batoh BW Combat Back 65 L - čiernyBatoh BW Combat Back 65 L - flecktarnBatoh BW Combat Back 65 L - olivovýBatoh BW Combat Back 65 L - snowcamoBatoh BW Combat Back 65 L - woodlandBatoh BW Combat Back 65 L - český vzorBatoh BW Combat Back 65 L - snake-black

Nový dotaz

Štítky