Česká republikaSlovensko

Batoh BW Combat Back 65 L - olivový

Batoh BW Combat Back 65 L - olivový
 • Značka: MFH
 • Kód tovaru: 30253B
 • Dostupnosť: predobjednávka, bude dostupné 28.6.2023
  Po tomto termíne má byť tento tovar opäť dostupné u výrobca. Na našom sklade za cca 10 - 14 dní neskôr.
 • Cena:
  53,12 € 49,93 € (6% zľava)
  zľava platí ešte
  (41,61 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Nemecký combat batoh z pevného polyesteru od firmy MFH. Má obvodové kompresné popruhy, polstrované ramenné popruhy proti otlakom, bedrový popruh, a hlavne účelne delený vnútorný priestor.

Batoh má celkom 7 rôzne veľkých vreciek. Výstroj, ktorá sa nezmestí do vnútra, sa dá upevniť na obvod batohu pomocou premyslene umiestnených prievlakov a popruhov. Dvojité dno a spodná zips umožňuje rýchly prístup do batohu horným i spodným otvorom. Textilné prepážka, ktorá batoh delí na dve komory, je tvorená "rukávom" sťahovaným uprostred šnúrkou s brzdičkou, čo umožňuje batoh použiť alternatívne ako jednokomorový alebo dvojkomorový.

Vo vnútri hornej časti je na celej ploche chrbtovej steny našitá nylonová vrecko pre uloženie skladacie karimatky BW. Bočné vrecká batohu sú našité tak, že medzi ne a batoh sa dajú ešte vsunúť ďalšie časti výstroja (napr. lyže). Horná krycia chlopňa batohu má vodovzdornú úpravu proti dažďu. Na spodnej strane vode je nepriepustná vrstva. Batoh je konštruovaný tak, aby príliš nepresahoval chrbát na bokoch. To umožňuje ľahký postup hustým lesom, skalné trhlinou alebo obsadenú chodbou vlaku.

Parametre
Objem (l)65
Rozmery (cm)63 x 43 x 21
Hmotnosť (kg)1.4
Materiál100% polyester
Batoh BW Combat Back 65 L - český vzorBatoh BW Combat Back 65 L - čiernyBatoh BW Combat Back 65 L - coyoteBatoh BW Combat Back 65 L - flecktarnBatoh BW Combat Back 65 L - HDT-camo FGBatoh BW Combat Back 65 L - HDT-camo LEBatoh BW Combat Back 65 L - nightcamoBatoh BW Combat Back 65 L - operation-camoBatoh BW Combat Back 65 L - snowcamoBatoh BW Combat Back 65 L - vegetatoBatoh BW Combat Back 65 L - woodland

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz