Česká republikaSlovensko

Výhody


Existuje mnoho dôvodov, prečo nakupovať práve na internetovom army a outdoor obchodu Armik.sk, napríklad:

Ceny tovaru a darčeky

Nízke ceny Nízke ceny
Dodržiavame odporúčané maloobchodné ceny a často ponúkame ešte lacnejšie. Pôsobíme hlavne v Českej republike, kde vďaka väčšej konkurencii musíme veľmi dbať na najnižšej ceny, tie nájdete aj v tomto slovenskom internetovom obchode, len prepočítané podľa aktuálneho kurzu na Euro.

Darček zadarmo Darček zadarmo
K vybranému tovaru označeným ako "Darček zadarmo" alebo pri nákupe nad 25 € s DPH si môžete v nákupnom košíku vybrať darček. Zašleme vám ho zadarmo s vašou objednávkou.

Akciová ponuka Akciová ponuka
Neustále pre vás zlacňujeme mnoho tovaru. V našej akčnej ponuke nájdete vždy minimálne niekoľko desiatok zľavnených ponúk. Viac v časti Akciová ponuka. Akciová ponuka.

Zľavové akcie a súťaže Zľavové akcie a súťaže
Využívame často rôzne zľavové akcie a sponzorujeme súťaže na tematických serveroch.

Zľavy pre profesionálov Zľavy pre profesionálov
Ponúkame zľavy až 10% pre ozbrojené zložky, záchranné zbory, kluby vojenskej histórie a airsoftové aj paintball kluby. Viac v časti Zľavy pre profesionálov.

Doprava a platba

Nízka cena dopravného Nízka cena dopravného
Pri objednávke nad 100 € s DPH je poštovné a balné zadarmo. Pri cene objednávky nad 25 € je poštovné a balné len 3,99 €. Viac v časti Doprava a platba.

Rýchla doba odoslania Rýchla doba odoslania
Tovar, ktorý je skladom, vám bude doručený v priebehu 2 až 4 pracovných dní od prijatia objednávky. Odosielame ho obvykle v deň prijatia platby (v závislosti od času obdržaní platby).

Veľa možností platieb Veľa možností platieb
Sme moderný internetový obchod. Môžete tu platiť bankovým prevodom, platobnými kartami (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro) alebo cez platobný systém PayPal. Vďaka tomu, že tovar odosielame z Českej republiky a veľmi vysokým poplatkom za dobierku umožňujeme len platbu vopred.

Informácie o priebehu objednávky Informácie o priebehu objednávky
O jednotlivých krokoch zaslanie tovaru budete vždy informovaní emailom. Pri odoslaní zásielky vám emailom zašleme kód pre sledovanie jej trasy. Viac v časti Sledovanie zásielky.

Bezpečnosť a jednoduchosť

Výmena veľkosti Výmena veľkosti
Nájdete tu podrobné tabuľky veľkostí odevov, topánok a doplnkov pre väčšinu tovaru. Ak ste sa napriek tomu do veľkosti nestrefili, ponúkame vám výmenu za správnu veľkosť. Viac v časti Výmena veľkosti.

Možnosť vrátenia tovaru Možnosť vrátenia tovaru
Máte možnosť vrátiť tovar bez udania dôvodu do 14 dní. Viac v časti Reklamácie.

Bezpečný a bezproblémový nákup Bezpečný a bezproblémový nákup
Dodržiavame všetky pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu.

Dlhoročná tradícia Dlhoročná tradícia
Internetový obchod Armik.sk funguje už od roku 2007 a ​​za tú dobu získal mnoho tisíc spokojných zákazníkov.

Nákup bez registrácie Nákup bez registrácie
U nás je nákup možný aj bez obťažujúce registrácie. Nakupujete rýchlo a bez problémov.

Sortiment a dostupnosť

Neustále rozširujeme ponuku Neustále rozširujeme ponuku
V ponuke máme viac ako 14 000 druhov tovaru.

Skutočné informácie o dostupnosti Skutočné informácie o dostupnosti
Máme veľký a stále rastúci vlastný sklad. Informácie o dostupnosti jednotlivého tovaru máme skutočné podľa toho, či je v našom sklade. Ak má tovar nejaké varianty (napr. veľkosť), dostupnosť danej varianty sa vám zobrazí automaticky po jej výbere.

Časté objednávky od výrobcov a distribútorov Časté objednávky od výrobcov a distribútorov
Tovar, ktorý nemáme skladom, objednávame od výrobcov a distribútorov v častých intervaloch na čo najkratšiu dodaciu lehotu. Viac v časti Dodacie lehoty.

Veľký výber značiek Veľký výber značiek
V našej ponuke nájdete známe značky ako napr. Mil-Tec, Surplus, Brandit, MFH, Gerber, Haix, Hi-Tec Magnum, 7.62 Design, PGwear, Böker a mnoho ďalších. Sme tiež jediným dovozcovia s kompletnou ponukou značiek Vintage Industries, Invader Gear, Claw Gear a Anton Blöchl..