Môžete objednávať aj dnes, vo štátny sviatok v ČR. Pokiaľ je tovar skladom, odosielame hneď nasledujúci pracovný deň. Viac...
Česká republikaSlovensko

Batoh BW Combat Back 65 L - čierny

Batoh BW Combat Back 65 L - čierny
 • Značka: MFH
 • Kód tovaru: 30253A
 • Dostupnosť: 1 ks skladom
 • Cena:
  50,68 € 49,17 € (3% zľava)
  zľava platí ešte
  (40,97 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.
 • Pridať do zoznamu prianí

Nemecký combat batoh z pevného polyesteru od firmy MFH. Má obvodové kompresné popruhy, polstrované ramenné popruhy proti otlakom, bedrový popruh, a hlavne účelne delený vnútorný priestor.

Batoh má celkom 7 rôzne veľkých vreciek. Výstroj, ktorá sa nezmestí do vnútra, sa dá upevniť na obvod batohu pomocou premyslene umiestnených prievlakov a popruhov. Dvojité dno a spodná zips umožňuje rýchly prístup do batohu horným i spodným otvorom. Textilné prepážka, ktorá batoh delí na dve komory, je tvorená "rukávom" sťahovaným uprostred šnúrkou s brzdičkou, čo umožňuje batoh použiť alternatívne ako jednokomorový alebo dvojkomorový.

Vo vnútri hornej časti je na celej ploche chrbtovej steny našitá nylonová vrecko pre uloženie skladacie karimatky BW. Bočné vrecká batohu sú našité tak, že medzi ne a batoh sa dajú ešte vsunúť ďalšie časti výstroja (napr. lyže). Horná krycia chlopňa batohu má vodovzdornú úpravu proti dažďu. Na spodnej strane vode je nepriepustná vrstva. Batoh je konštruovaný tak, aby príliš nepresahoval chrbát na bokoch. To umožňuje ľahký postup hustým lesom, skalné trhlinou alebo obsadenú chodbou vlaku.

Parametre
Objem (l)65
Rozmery (cm)63 x 43 x 21
Hmotnosť (g)1400
Materiál100% polyester
Batoh BW Combat Back 65 L - tropentarnBatoh BW Combat Back 65 L - snowcamoBatoh BW Combat Back 65 L - wintercamoBatoh BW Combat Back 65 L - nightcamoBatoh BW Combat Back 65 L - HDT-camoBatoh BW Combat Back 65 L - coyoteBatoh BW Combat Back 65 L - HDT-camo LEBatoh BW Combat Back 65 L - snake-blackBatoh BW Combat Back 65 L - snake-FG

Nový dotaz