Nakupujete vianočný darček? Stále Vám stihne doraziť tovar s dostupnosťou skladom alebo na objednávku s dostupnosťou do 6-10 dní. Viac informácií...
Česká republikaSlovensko

Batoh BW Combat Back 65 L - čierny

Batoh BW Combat Back 65 L - čierny
 • Značka: MFH
 • Kód tovaru: 30253A
 • Dostupnosť: 6 - 10 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  52,41 € 49,80 € (5% zľava)
  zľava platí ešte
  (41,50 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Nemecký combat batoh z pevného polyesteru od firmy MFH. Má obvodové kompresné popruhy, polstrované ramenné popruhy proti otlakom, bedrový popruh, a hlavne účelne delený vnútorný priestor.

Batoh má celkom 7 rôzne veľkých vreciek. Výstroj, ktorá sa nezmestí do vnútra, sa dá upevniť na obvod batohu pomocou premyslene umiestnených prievlakov a popruhov. Dvojité dno a spodná zips umožňuje rýchly prístup do batohu horným i spodným otvorom. Textilné prepážka, ktorá batoh delí na dve komory, je tvorená "rukávom" sťahovaným uprostred šnúrkou s brzdičkou, čo umožňuje batoh použiť alternatívne ako jednokomorový alebo dvojkomorový.

Vo vnútri hornej časti je na celej ploche chrbtovej steny našitá nylonová vrecko pre uloženie skladacie karimatky BW. Bočné vrecká batohu sú našité tak, že medzi ne a batoh sa dajú ešte vsunúť ďalšie časti výstroja (napr. lyže). Horná krycia chlopňa batohu má vodovzdornú úpravu proti dažďu. Na spodnej strane vode je nepriepustná vrstva. Batoh je konštruovaný tak, aby príliš nepresahoval chrbát na bokoch. To umožňuje ľahký postup hustým lesom, skalné trhlinou alebo obsadenú chodbou vlaku.

Parametre
Rozmery (cm)63 x 43 x 21
Objem (l)65
Hmotnosť (kg)1,4
Materiál100% polyester
Batoh BW Combat Back 65 L - český vzorBatoh BW Combat Back 65 L - coyoteBatoh BW Combat Back 65 L - flecktarnBatoh BW Combat Back 65 L - HDT-camo FGBatoh BW Combat Back 65 L - HDT-camo LEBatoh BW Combat Back 65 L - nightcamoBatoh BW Combat Back 65 L - olivovýBatoh BW Combat Back 65 L - operation-camoBatoh BW Combat Back 65 L - snowcamoBatoh BW Combat Back 65 L - vegetatoBatoh BW Combat Back 65 L - woodland

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz