Máte otázku?
E-mail: info@netnakup.sk, Tel.: +420 720 278 200. (Po-Pi 8:00-16:30)
Česká republikaSlovensko

Zľavy pre profesionálov

Radi predávame kvalitné výrobky ľuďom, ktorí sa o armádne a outdoor vybavenie zaujímajú a baví ich. Pripravili sme tak systém zliav, z ktorých si dúfame vyberiete.

Zľava Určené pre
10% Aktívne vojenské zálohy
  Armáda SR
  Bezpečnostné agentúry
  Colná správa
  Dobrovoľní hasiči
  Hasičský záchranný zbor
  Mestská polícia
  Polícia SR
  Väzenská služba
  Zdravotnícke zariadenia
5% Airsoftové kluby
  Kluby vojenskej histórie (KVH)
  Paintball kluby
  Poľovníckej kluby
  Prevádzkovateľ webových stránok s vojenskou tematikou
  Rybárske kluby
  Strelecké kluby

Získanie tejto zľavy

Pre získanie zľavy je potrebné doložiť príslušnosť k vyššie uvedeným organizáciám.

Pre získanie zľavy 10%
1. Zaregistrujte sa.
2. Zašlite nám kópiu prednej strany preukazu, bude potvrdzovať vašu príslušnosť k danej organizácii. Na preukazu musí byť zreteľné vaše meno, ostatné údaje na skrytie či rozmazať. Túto kópiu nám môžete zaslať nascanovanou emailom na adresu armik@armik.sk alebo klasickou poštou na adresu našej prevádzky.
3. Po skontrolovaní naším pracovníkom bude k vášmu účtu pridelená trvale platné zľava a budú sa vám zobrazovať nové, nižšie ceny.

Pre získanie zľavy 5%
1. Zaregistrujte sa.
2. Zašlite nám voľnú formou písané čestné vyhlásenie o príslušnosti ku konkrétnemu klubu. Túto kópiu nám môžete zaslať nascanovanou emailom na adresu armik@armik.sk alebo klasickou poštou na adresu našej prevádzky.
3. Umiestnite na internetové stránky vášho klubu odkaz na Armik.cz. Textový, grafický alebo článok. Viac v časti Bannery. Umiestnením tohto odkazu majú príslušnú zľavu všetci členovia danej skupiny. Ku konkrétnym používateľským účtom na Armik.sk je však nutné podať žiadosti jednotlivo.
4. Po skontrolovaní naším pracovníkom bude k vášmu účtu pridelená trvale platné zľava a budú sa Vám zobrazovať nové, nižšie ceny.