Česká republikaSlovensko

Repelentný náramok GreenLuck - červený

Repelentný náramok GreenLuck - červený
  • Repelentný náramok GreenLuck - červený
  • Repelentný náramok GreenLuck - červený
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: D1137/CER
  • Dostupnosť: 268 ks skladom
  • Cena:
    0,28 €
    (0,24 € bez DPH 20%)

Náramok GreenLuck bol vyvinutý špeciálne na ochranu pred komármi a iným hmyzom. Náramok je vyrobený kombináciou účinných prírodných látok, konkrétne citrónového a levanduľového oleja. GreenLuck je jednoduchý a pohodlný doplnok bezpečný pre celú rodinu. Jeho účinok trvá až 240 hodín.

Komáre a hmyz

Komáre v zásade nie sú zákerné. To však neznamená, že ich ľudia chcú mať vo svojej blízkosti. Na svete je približne 2 500 druhov komárov, takže sa im len tak ľahko nevyhnete. Kto by nepoznal ten hlasný bzučiaci zvuk, keď sa k nám v noci "prikradne " komár. Len málokedy ho nájdeme a vtedy je už zvyčajne neskoro, už nás uštipol. Každému z nás sa to aspoň raz stalo. Miesto uštipnutia zvyčajne veľmi svrbí a vznikne červený opuch, štípanec. V niektorých prípadoch sa môže vytvoriť pľuzgier, ale môžu sa stať aj iné nepríjemné veci. V niektorých krajinách komáre šíria nebezpečné choroby, ako sú malária, žltá zimnica a horúčka dengue. Niet divu, že ľudia proti týmto krvilačným tvorom bojujú zubami-nechtami. Prípravky používané na odpudzovanie komárov sú však často škodlivé aj pre ľudí.

Ako to funguje?

Vôňa citronelového a levanduľového oleja sa z náramku odparuje celé hodiny, takže udrží komáre a iný hmyz v bezpečnej vzdialenosti, a to až 240 hodín!

Kto môže používať GreenLuck?

Môžu ho nosiť dospelí aj deti. Je praktický pre všetkých okrem: ľudí, ktorí sú alergickí na levanduľový alebo citronelový olej.

Ako používať GreenLuck?

Náramok GreenLuck je napustený éterickými olejmi z citronely a levandule, ktoré pri dotyku s telom vytvárajú voňavý ochranný oblak, ktorý chráni pred komármi. Esenciálne oleje sa na Ďalekom východe už po stáročia používajú na odpudzovanie komárov a iného krvilačného hmyzu. Do značnej miery znižuje množstvo nepríjemných štípancov, ktoré dráždia pokožku. V porovnaní s inými výrobkami používanými na tento účel náramok neobsahuje jedovaté látky škodlivé pre organizmus.

Parametre
Rozmery (cm)25 x 1,8
Dĺžka - celková (cm)25
Šírka (cm)1,8
Repelentný náramok GreenLuck - fialovýRepelentný náramok GreenLuck - modrýRepelentný náramok GreenLuck - oranžovýRepelentný náramok GreenLuck - zelený

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz