Česká republikaSlovensko

Reflexný odznak Altima Smile - oranžový

Reflexný odznak Altima Smile - oranžový
  • Značka: Altima
  • Kód tovaru: 46696

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Myslite na svoju bezpečnosť a bezpečnosť Vašich detí. Reflexné materiály značne zvyšujú bezpečnosť detí, dospelých, cyklistov a domácich zvierat v cestnej premávke. Hlavne za zlej viditeľnosti a v šere sa niekoľkokrát predlžuje vzdialenosť, na ktorú vodič spozoruje chodca na ceste. Reflexné materiály znižujú počet dopravných nehôd s následkom zranenia chodcov alebo cyklistov. Reflexné materiály majú schopnosť odrážať svetlo späť k zdroju a to až na 200 m ďaleko. To znamená, že vodič vozidla spozoruje chodca ďaleko skôr a má dostatok času sa bezpečne vyhnúť.

Reflexný materiál aj na veľmi veľkú vzdialenosť vytvára na tmavom pozadí kontrast, ktorý vodič pri nasvietení reflektory okamžite zbadá. V noci sú reflexné prvky vidieť na 10x väčšiu vzdialenosť ako tmavé oblečenie.

Možno použiť na bundy a ruksaky.

Nový dotaz