Ponožky M-Tac Polar Merino 40 % - sivé-oranžové

Špecifikácia

Hodnotenie:zatiaľ nehodnotené (pridať hodnotenie)
  • Značka: M-Tac
  • Farba: Sivá
  • Kód tovaru: FL-1715-1, EAN: 5903886835672
  • Dostupnosť: skladom 4 ks
7,59 €
8,00 €Pôvodná cena pred zľavou. 8,00 € s DPH
5% zľava do 30.6.2025
6,17 € bez DPH 23%
  • Dostupnosť:
    skladom 3 páryTento tovar máme priamo skladom v počte 3 páry a v tomto množstve ho môžeme hneď odoslať. Je možné objednať aj viac kusov, tie by sme mali skladom do 6-10 dní od objednania.
7,59 €
8,00 €Pôvodná cena pred zľavou. 8,00 € s DPH
5% zľava do 30.6.2025
6,17 € bez DPH 23%
  • Dostupnosť: do 6-10 dní od objednania
7,59 €
8,00 €Pôvodná cena pred zľavou. 8,00 € s DPH
5% zľava do 30.6.2025
6,17 € bez DPH 23%
  • Dostupnosť:
    skladom 1 párTento tovar máme priamo skladom v počte 1 pár a v tomto množstve ho môžeme hneď odoslať. Je možné objednať aj viac kusov, tie by sme mali skladom do 6-10 dní od objednania.
7,59 €
8,00 €Pôvodná cena pred zľavou. 8,00 € s DPH
5% zľava do 30.6.2025
6,17 € bez DPH 23%
Darček zadarmo

Ku každému nákupu si budete môcť vybrať malý darček zadarmo. Nad 20 € a 80 € si budete môcť vybrať aj z drahších darčekov. Viac...

Určenie: Nezáleží na pohlaví

Polar Merino 40 % sú vlnené ponožky pre outdoorové aktivity od ukrajinskej značky M-Tac. Vlnené vlákno je vhodné na výrobu ponožiek pre svoju schopnosť transportu vlhkosti, savosť, tepelnú izoláciu, mechanickú odolnosť, elasticitu a šetrnosť k životnému prostrediu. Výborné tepelnoizolačné vlastnosti možno využiť pri trekingu v zime. V lete oceníte schopnosť vlákna absorbovať vlhkosť až do 30 % svojej objemovej hmotnosti a pritom zostať v suchu, čo znamená, že aj keď ponožky premoknú, vaše nohy zostanú v teple.

Akrylová priadza pre extra pohodlie a ochranu. Používa sa na miestach najviac náchylných na tvorbu odrenín a mozoľov a slúži aj ako dodatočná tepelná izolácia.

Merino vlna je vysoko kvalitná jemná vlna z austrálskej ovčej vlny merino poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a kontrolu vlhkosti. Navyše táto priadza rýchlo absorbuje vlhkosť a nedráždi pokožku.

Elastan poskytuje priliehavý strih, pletenina je veľmi hladká, ponožky držia tvar, perfektne sedia na nohe. Vždy budete vyzerať elegantne a štýlovo!

Nylon zvyšuje pevnosť ponožiek a ich odolnosť proti oderu. Po pár praniach sa vám ponožky neopotrebujú.

Parametre

Balenie
1 pár
Funkčné oblečenie
áno
Hmotnosť (g)
95
Materiál
40% akryl, 40% vlna (Merino), 15% polyamid (nylon), 5% elastan
Materiálové zloženie
akryl + vlna + polyamid + elastan
Merino vlna
áno
s výškou ponožek
vysoké

Dovozca do EÚ

Firma
M-TAC sp. z o.o.E-mail: sale@m-tac.pl
Telefón: +48500097777
Adresa
Stefana Starzyńskiego 87, Dawidy Bankowe, Poland

Nová recenzia

*
*
*
*


    Nová otázka

    *
    *
    *


      Menu

      Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

      Viac informácií