Česká republikaSlovensko

Okuliare taktické Bollé X800

Okuliare taktické Bollé X800
  • Značka: Bollé
  • Kód tovaru: 15634000
  • Dostupnosť: 10 - 14 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    67,65 €
    (56,38 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

X800 sú taktické ochranné okuliare s balistickou ochranou a sú navrhnuté a vyrobené s ohľadom na maximálnu bezpečnosť a funkčnosť. Sú certifikované podľa noriem STANAG 2920 a EN 170. Pre ich všestrannosť a kvality je používa mnoho domácich i zahraničných vojenských, policajných a iných jednotiek. Vzhľadom k svojej cene sú okuliare cenovo dostupné aj pre fanúšikov airsoftu a paintballu. Okuliare sú kompatibilné s veľkou väčšinou balistických prilieb. Okuliare X800 je možné použiť aj spoločne s dioptrickými okuliarmi.

Povrchová úprava s ochranou proti UV žiareniu sa odporúča najmä pri činnostiach v mieste, kde sú zdroje ultrafialového žiarenia. Povrchová úprava s ochranou proti zahmlievaniu odstraňuje efekt kondenzácie vlhkosti pri veľkých teplotných rozdieloch alebo u rámčekov bez ventilácie a umožňuje tak nositeľmi pracovať v optimálnych podmienkach. Povrchová úprava s ochranou proti poškriabaniu pôsobí ako ochranný štít, ktorý zvyšuje odolnosť šošoviek a znižuje tvorbu škrabancov. Predlžuje sa tak životnosť šošoviek, zvyšuje sa užívateľský komfort a zabráni sa škrabancom, ktoré by narušovali videnie.

Okuliare majú základné balistickú odolnosť, testovanú podľa normy STANAG 2920. Výsledok testu odolnosti proti letiacim fragmentom s hodnotou: V50 199 m/s (716 km/h).

Okuliare sú dodávané s praktickým puzdrom čiernej farby.

Parametre
Univerzálna veľkosť✓ Áno
Hmotnosť (g)60

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz