Môžete objednávať aj dnes, vo štátny sviatok v ČR. Pokiaľ je tovar skladom, odosielame hneď nasledujúci pracovný deň. Viac...
Česká republikaSlovensko

Okuliare taktické Bollé X800

Okuliare taktické Bollé X800
 • Značka: Bollé
 • Kód tovaru: 15634000
 • Dostupnosť: 14 - 18 dní od vytvorenia objednávky

  Dočasné prodloužení doby dodání z důvodu velkého zájmu o zboží této značky.
 • Cena:
  65,61 €
  (54,68 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.
 • Pridať do zoznamu prianí

X800 sú taktické ochranné okuliare s balistickou ochranou a sú navrhnuté a vyrobené s ohľadom na maximálnu bezpečnosť a funkčnosť. Sú certifikované podľa noriem STANAG 2920 a EN 170. Pre ich všestrannosť a kvality je používa mnoho domácich i zahraničných vojenských, policajných a iných jednotiek. Vzhľadom k svojej cene sú okuliare cenovo dostupné aj pre fanúšikov airsoftu a paintballu. Okuliare sú kompatibilné s veľkou väčšinou balistických prilieb. Okuliare X800 je možné použiť aj spoločne s dioptrickými okuliarmi.

Povrchová úprava s ochranou proti UV žiareniu sa odporúča najmä pri činnostiach v mieste, kde sú zdroje ultrafialového žiarenia. Povrchová úprava s ochranou proti zahmlievaniu odstraňuje efekt kondenzácie vlhkosti pri veľkých teplotných rozdieloch alebo u rámčekov bez ventilácie a umožňuje tak nositeľmi pracovať v optimálnych podmienkach. Povrchová úprava s ochranou proti poškriabaniu pôsobí ako ochranný štít, ktorý zvyšuje odolnosť šošoviek a znižuje tvorbu škrabancov. Predlžuje sa tak životnosť šošoviek, zvyšuje sa užívateľský komfort a zabráni sa škrabancom, ktoré by narušovali videnie.

Okuliare majú základné balistickú odolnosť, testovanú podľa normy STANAG 2920. Výsledok testu odolnosti proti letiacim fragmentom s hodnotou: V50 199 m/s (716 km/h).

Okuliare sú dodávané s praktickým puzdrom čiernej farby.

Parametre
Hmotnosť (g)60

Nový dotaz