Česká republikaSlovensko

Okuliare taktické Bollé X800 - čierne

Okuliare taktické Bollé X800 - čierne
  • Značka: Bollé
  • Kód tovaru: 15634000
  • Dostupnosť: 10 - 14 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    66,17 €
    (55,14 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

X800 sú taktické ochranné okuliare s balistickou ochranou a sú navrhnuté a vyrobené s ohľadom na maximálnu bezpečnosť a funkčnosť. Sú certifikované podľa noriem STANAG 2920 a EN 170. Pre ich všestrannosť a kvality ich používa mnoho domácich i zahraničných vojenských, policajných a iných jednotiek. Vzhľadom na svoju cenu sú okuliare cenovo dostupné aj pre fanúšikov airsoftu a paintballu. Okuliare sú kompatibilné s veľkou väčšinou balistických prilieb. Okuliare X800 je možné použiť aj spoločne s dioptrickými okuliarmi.

Povrchová úprava s ochranou proti UV žiareniu sa odporúča najmä pri činnostiach v mieste, kde sú zdroje ultrafialového žiarenia. Povrchová úprava s ochranou proti zahmlievaniu odstraňuje efekt kondenzácie vlhkosti pri veľkých teplotných rozdieloch alebo pri rámčekoch bez ventilácie a umožňuje tak nositeľovi pracovať v optimálnych podmienkach. Povrchová úprava s ochranou proti poškriabaniu pôsobí ako ochranný štít, ktorý zvyšuje odolnosť šošoviek a znižuje tvorbu škrabancov. Predlžuje sa tak životnosť šošoviek, zvyšuje sa užívateľský komfort a zabráni sa škrabancom, ktoré by narúšali videnie.

Okuliare majú základnú balistickú odolnosť, testovanú podľa normy Stanag 2920. Výsledok testu odolnosti proti letiacim fragmentom s hodnotou: V50 199 m/s (716 km/h).

Okuliare sú dodávané s praktickým puzdrom čiernej farby.

Parametre
Univerzální velikost✓ Áno
UV ochrana✓ Áno
Farba šošoviekprůhledná
Balistická ochrana (STANAG 2920)✓ Áno
Počet skiel1
Hmotnosť (g)60
Puzdro súčasťou✓ Áno

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz