Česká republikaSlovensko

MIL-TEC - nemecká kvalita za rozumnú cenu

Zobraziť zoznam tovaru od firmy Mil-Tec...

Náš internetový obchod s outdoorovým vybavením Vám ponúkne celý rad značiek. Jednou z tých, ktoré majú najvýznamnejšie zastúpenie v sortimente na Armik.sk je bezpochyby tovaru pod obchodnou značkou MIL-TEC.

Mil-Tec je značka, ktorú používa pre svoje výrobky spoločnosť Sturm Handels GmbH, ktorá sídli v Nemecku. Firma vznikla v roku 1971 v meste Rottenburg am Neckar a venovala sa zužitkovanie armádnych zásob a nadbytkov, rovnako ako výrobe a distribúcii oblečenia alebo outdoorového vybavenia.Moto firmy by sa dalo preložiť do slovenčiny takto: "Tí, ktorí si želajú byť úspešnými v budúcnosti musí brať ohľad na históriu. Iba tak je možné predstaviť niečo nové a sviežeho na trh ".
Už viac ako 40 rokov tak firma inšpiruje svojich zákazníkov s produktmi, ktoré sú testované na extrémnu záťaž a ponúkajú vysoko kvalitný dizajn.

Ak si objednáte v našom obchode produkty MIL-TEC, ktoré by neboli na sklade, nemusíte sa obávať, že Vaša objednávka bude zrušená. Skladová plocha spoločnosti je viac ako 75 tisíc metrov štvorcových a na nej na Vás čakajú produkty značky MIL-TEC, ktoré náš obchod ponúka a je schopný ich počas jedného týždňa získať a poslať ďalej za Vami. V súčasnosti ponúka spoločnosť MIL-TEC viac ako 10 000 rôznych produktov.Základom sortimentu je rozhodne outdoorové oblečenie, ktoré na seba často berie podobu rôznych moderných i historických maskovacích vzorov. Nechýba ale jednofarebné modely. Vojenské oblečenie je postavené na vysokej kvalite materiálov, ktorá ochráni vojaka aj v tých najtvrdších podmienkach a MIL-TEC ponúkne tovar v porovnateľnej kvalite i Vám. Tovar preto oceňujú napríklad športové aj profesionálni lovci alebo hráči airsoftu a podobných športov.Vybavenie od MIL-TEC využívajú hojne aj bezpečnostné agentúry. Mimo praktického outdoorového vybavenia, ktoré použijete na každom výlete do prírody tak môžete nakupovať aj svietidlá alebo obušky a puzdra na zbrane. Obchodná značka sa rozdeľuje na Trademark z kategórie MIL-TEC®SECURITY, MIL-TEC® HUNTING, MIL-TEC® KIDS, MIL-TEC® WOMEN a MIL-TEC® REENACTMENT.

Môžete teda nakúpiť tovar nielen pre mužov do prírody či do akcie, ale aj tovar bežnej potreby pre ženy aj deti, ktoré poslúži nielen pri výlete do hôr, ale aj pri bežnom pohybe po meste.V našom e-shope je MIL-TEC značkou, ktorá Vás oblečie od hlavy po päty, poskytne Vám bezpečie, veľa zábavy a praktické vybavenie.

Firma Sturm zostáva tiež verná svojim koreňom a stále pre Vás triedi, spracováva, perie a opravuje vojenské skladové prebytky. Aj tie potom nájdete v sortimente na Armik.sk.

Keby sme Vám mali odporučiť jeden produkt, ktorý je distribuovaný pod obchodnou značkou MIL-Tec®, rozhodne to bude bunda M65, ktorá sa stala dnes už legendou. Mimo toho tu ale nakúpite bundy, kabáty a bombery moderných strihov ale aj klasické pilotné kožené bundy, ktoré sú stále obľúbené. Nákupom produktu značky MIL-Tec® rozhodne chybu neurobíte. Prajeme Vám príjemný nákup.Zobraziť zoznam tovaru od firmy Mil-Tec...