Môžete objednávať aj dnes, vo štátny sviatok v ČR. Pokiaľ je tovar skladom, odosielame hneď nasledujúci pracovný deň. Viac...
Česká republikaSlovensko

Maskovací oblek Hejkal - desert

Maskovací oblek Hejkal - desert
  • Maskovací oblek Hejkal - desert
  • Značka: MFH
  • Kód tovaru: 07703Z

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Komplet je tvorený z nohavíc, blúzky, klobúka a obalu na dlhú zbraň. Všetky komponenty možno používať aj jednotlivo - samostatne bez vzájomnej nadväznosti. Převlečník je vyrobený zo sieťované látky. Strapce sú vyrobené zo syntetických materiálov, pripomínajúcich klasické bavlnky. Súčasťou dodávky je aj praktický kompresný prepravný obal (veľkosti 35 x 15 cm) s uchom pre prehodenie cez plece.

Nohavice

Obvod pása sa dá ľubovoľne upravovať pomocou sťahovacie šnúrky, kombinovane so sťahovacou gumou (obvod pásu až 110 cm pri veľkosti XL-XXL). Nohavice sú sťahovateľné gumou, navyše opatrené po boku cvoky.

Blúza

Má klasické zapínanie na cvoky, rukávy sú opatrené sťahovacou gumou. Obvod hrudi až 130 cm (pri veľkosti XL-XXL).

Pokrývka hlavy

Klasický klobúk typu "Jungle" opatrený strapcami, pre pohodlnejšie nosenie a prípadnej strate je opatrený sťahovacou šnúrkou pod krk. Špeciálny otvor s moskytiérou zabezpečí bezproblémové videnie. Převlečníky dnes využívajú hlavne ostreľovači a príslušníci jednotiek zvláštneho určenia, ktorým dovoľuje dostať sa v otvorenom teréne veľmi blízko k nepriateľovi a v prípade potreby na mieste zotrvať po dobu potrebnú na splnenie úlohy.

Parametre
Materiál100% polyester
Maskovací oblek Hejkal - woodlandMaskovací oblek Hejkal - snowcamo

Nový dotaz