Expedícia zásielok prebieha bez prerušenia každý pracovný deň.
Česká republikaSlovensko

Farba v spreji - rot

Farba v spreji - rot
  • Značka: Benelip
  • Kód tovaru: ROT

  • Tento tovar je vypredané a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Farba pre identifikačné znaky (napr. sanitné vozidlá), mazacie body na vozidlách.

Rýchloschnúci farba na konečnú úpravu kovov, dreva a iných materiálov, vhodná ako k vonkajšiemu, tak aj vnútorné použitie. Poskytuje vysokú kryciu schopnosť a odolnosť proti poškriabaniu.

Objem: 400 ml

Návod na použitie: Pred aplikáciou dôkladne pretrepte a potom nanášajte zo vzdialenosti cca 20-30 cm na suchý a odmastený povrch, najlepšie opatrený základným náterom. Nádobku držte vo zvislej polohe a nanášajte 1-2 vrstvy krížovým nástrekom. Doba schnutia: zaschnutí na povrchu cca 20 min, kompletný zaschnutí a vytvrdnutí 12 hod. Po skončení práce obráťte nádobku hore dnom a vystreknutím prečistite ventilček.

Farba v spreji - weiss 2Farba v spreji - elfenbeinFarba v spreji - dunkelgelb ral 7028Farba v spreji - rotbraunFarba v spreji - olive drab 2Farba v spreji - light grayFarba v spreji - bronze green 2Farba v spreji - raf blueFarba v spreji C4 - béžová-šedáFarba v spreji C4 - šedá-béžováFarba v spreji C4 - šedá-olivováFarba v spreji C4 - olivováFarba v spreji C4 - hnedá-šedáFarba v spreji C4 - zelenáFarba v spreji C4 - svetlo olivováFarba v spreji C4 - olivová-žltáFarba v spreji C4 - šedáFarba v spreji C4 - hnedáFarba v spreji C4 - pieskováFarba v spreji C4 - hnědá-zelenáFarba v spreji Max Army 400 ml - čiernaFarba v spreji Max Army 400 ml - NATO zelenáFarba v spreji Max Army 400 ml - NVAFarba v spreji Max Army 400 ml - wald grünFarba v spreji Max Army 400 ml - olivováFarba v spreji Max Army 400 ml - šedáFarba v spreji Max Army 400 ml - hnědáFarba v spreji Max Army 400 ml - desertFarba v spreji Max Army 400 ml - coyoteFarba v spreji Max Army 400 ml - khakiFarba v spreji Max Army 400 ml - dunkelgelbFarba v spreji Max Army 400 ml - WH panzergrauFarba v spreji Max Army 400 ml - signalgelbFarba v spreji Max Army 400 ml - signalrotFarba v spreji Max Army 400 ml Bezfarebný lakFarba v spreji C4 - foliageFarba v spreji C4 - bežováFarba v spreji Fosco - WH dunkel gelb ral 7028Farba v spreji Fosco - WH grau blauFarba v spreji Fosco - US olive 1942Farba v spreji Fosco - DDR green ral 6003Farba v spreji Fosco - english greenFarba v spreji Fosco - flecktarn hnedáFarba v spreji Fosco - tropentarnFarba v spreji Fosco - coyoteFarba v spreji Fosco - červenáFarba v spreji Fosco - bordováFarba v spreji Fosco - čiernaFarba v spreji Fosco - bielaFarba v spreji Fosco - hnedáFarba v spreji Fosco - hnedá ral 8027Farba v spreji Fosco - olive drab ral 6014Farba v spreji Fosco - forest greenFarba v spreji Fosco - marsh grass ral 1001Farba v spreji Fosco - pale green ral 6021Farba v spreji Fosco - desert ral 1019Farba v spreji Fosco - battleship grey ral 7031Farba v spreji Fosco - NATO zelenáFarba v spreji Fosco 150 ml - desertFarba v spreji Fosco 150 ml - čiernaFarba v spreji Fosco 150 ml - hnedáFarba v spreji Fosco 150 ml - olivováFarba v spreji Fosco vrchný lak matnýFarba v spreji základná žltáFarba v spreji Fosco - WH khaki tropenFarba v spreji Fosco - čierna leskláFarba v spreji Fosco - WH panzergrauFarba v spreji Fosco - indian green WWIIFarba v spreji Fosco - raf blueFarba v spreji Fosco - service brownFarba v spreji Fosco - vietnam greenFarba v spreji Fosco - brown beige ral 1011Farba v spreji Fosco - messerschmitt graugrün

Nový dotaz