Česká republikaSlovensko

Farba v spreji - rot

Farba v spreji - rot
  • Značka: Benelip
  • Kód tovaru: ROT

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Farba pre identifikačné znaky (napr. sanitné vozidlá), mazacie body na vozidlách.

Rýchloschnúci farba na konečnú úpravu kovov, dreva a iných materiálov, vhodná ako k vonkajšiemu, tak aj vnútorné použitie. Poskytuje vysokú kryciu schopnosť a odolnosť proti poškriabaniu.

Objem: 400 ml

Návod na použitie: Pred aplikáciou dôkladne pretrepte a potom nanášajte zo vzdialenosti cca 20-30 cm na suchý a odmastený povrch, najlepšie opatrený základným náterom. Nádobku držte vo zvislej polohe a nanášajte 1-2 vrstvy krížovým nástrekom. Doba schnutia: zaschnutí na povrchu cca 20 min, kompletný zaschnutí a vytvrdnutí 12 hod. Po skončení práce obráťte nádobku hore dnom a vystreknutím prečistite ventilček.

Farba v spreji - rot-rotbraunFarba v spreji - feldgrauFarba v spreji - grünFarba v spreji - weiss 1Farba v spreji - weiss 2Farba v spreji - gelbFarba v spreji - elfenbeinFarba v spreji - dunkelgelb ral 7028Farba v spreji - dunkelgelb 1Farba v spreji - dunkelgelb 5Farba v spreji - olivegrünFarba v spreji - rotbraunFarba v spreji - olive drab 1Farba v spreji - olive drab 2Farba v spreji - olive drab 3Farba v spreji - olive drab 4Farba v spreji - olive drab 5Farba v spreji - olive drab 6Farba v spreji - olive drab 8Farba v spreji - olive drab 7Farba v spreji - olive drab 9Farba v spreji - light grayFarba v spreji - khaki 1Farba v spreji - khaki 2Farba v spreji - zelená 1Farba v spreji - zelená 2Farba v spreji - zelená 5Farba v spreji - bronze green 1Farba v spreji - bronze green 2Farba v spreji - raf blue

Nový dotaz