Expedícia zásielok prebieha bez prerušenia každý pracovný deň.
Česká republikaSlovensko

Farba v spreji - olive drab 8

Farba v spreji - olive drab 8
  • Značka: Benelip
  • Kód tovaru: OLIVE_DRAB_8

  • Tento tovar je vypredané a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Farba používaná na US WW2 helmách, tmavšie variant.

Rýchloschnúci farba na konečnú úpravu kovov, dreva a iných materiálov, vhodná ako k vonkajšiemu, tak aj vnútorné použitie. Poskytuje vysokú kryciu schopnosť a odolnosť proti poškriabaniu.

Objem: 400 ml

Návod na použitie: Pred aplikáciou dôkladne pretrepte a potom nanášajte zo vzdialenosti cca 20-30 cm na suchý a odmastený povrch, najlepšie opatrený základným náterom. Nádobku držte vo zvislej polohe a nanášajte 1-2 vrstvy krížovým nástrekom. Doba schnutia: zaschnutí na povrchu cca 20 min, kompletný zaschnutí a vytvrdnutí 12 hod. Po skončení práce obráťte nádobku hore dnom a vystreknutím prečistite ventilček.

Farba v spreji - weiss 2Farba v spreji - elfenbeinFarba v spreji - dunkelgelb ral 7028Farba v spreji - rotbraunFarba v spreji - olive drab 2Farba v spreji - light grayFarba v spreji - bronze green 2Farba v spreji - raf blueFarba v spreji C4 - béžová-šedáFarba v spreji C4 - šedá-béžováFarba v spreji C4 - šedá-olivováFarba v spreji C4 - olivováFarba v spreji C4 - hnedá-šedáFarba v spreji C4 - zelenáFarba v spreji C4 - svetlo olivováFarba v spreji C4 - olivová-žltáFarba v spreji C4 - šedáFarba v spreji C4 - hnedáFarba v spreji C4 - pieskováFarba v spreji C4 - hnědá-zelenáFarba v spreji Max Army 400 ml - čiernaFarba v spreji Max Army 400 ml - NATO zelenáFarba v spreji Max Army 400 ml - NVAFarba v spreji Max Army 400 ml - wald grünFarba v spreji Max Army 400 ml - olivováFarba v spreji Max Army 400 ml - šedáFarba v spreji Max Army 400 ml - hnědáFarba v spreji Max Army 400 ml - desertFarba v spreji Max Army 400 ml - coyoteFarba v spreji Max Army 400 ml - khakiFarba v spreji Max Army 400 ml - dunkelgelbFarba v spreji Max Army 400 ml - WH panzergrauFarba v spreji Max Army 400 ml - signalgelbFarba v spreji Max Army 400 ml - signalrotFarba v spreji Max Army 400 ml Bezfarebný lakFarba v spreji C4 - foliageFarba v spreji C4 - bežováFarba v spreji Fosco - WH dunkel gelb ral 7028Farba v spreji Fosco - WH grau blauFarba v spreji Fosco - US olive 1942Farba v spreji Fosco - DDR green ral 6003Farba v spreji Fosco - english greenFarba v spreji Fosco - flecktarn hnedáFarba v spreji Fosco - tropentarnFarba v spreji Fosco - coyoteFarba v spreji Fosco - červenáFarba v spreji Fosco - bordováFarba v spreji Fosco - čiernaFarba v spreji Fosco - bielaFarba v spreji Fosco - hnedáFarba v spreji Fosco - hnedá ral 8027Farba v spreji Fosco - forest greenFarba v spreji Fosco - marsh grass ral 1001Farba v spreji Fosco - pale green ral 6021Farba v spreji Fosco - desert ral 1019Farba v spreji Fosco - battleship grey ral 7031Farba v spreji Fosco - NATO zelenáFarba v spreji Fosco 150 ml - desertFarba v spreji Fosco 150 ml - čiernaFarba v spreji Fosco 150 ml - hnedáFarba v spreji Fosco 150 ml - olivováFarba v spreji Fosco vrchný lak matnýFarba v spreji základná žltáFarba v spreji Fosco - WH khaki tropenFarba v spreji Fosco - čierna leskláFarba v spreji Fosco - WH panzergrauFarba v spreji Fosco - indian green WWIIFarba v spreji Fosco - raf blueFarba v spreji Fosco - service brownFarba v spreji Fosco - brown beige ral 1011Farba v spreji Fosco - messerschmitt graugrün

Nový dotaz