Česká republikaSlovensko

Farba v spreji - light gray

Farba v spreji - light gray
  • Značka: Benelip
  • Kód tovaru: LIGHT_GRAY
  • Dostupnosť: 2 ks skladom (do vypredania zásob)
  • Cena:
    14,52 € 13,06 € (10% zľava)
    (10,79 € bez DPH)
Všeobecná tabuľka veľkostí
  • Pridať do zoznamu prianí

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Farba na bloky motorov, prevodovky atď. používané na vozidlách Dodge.

Rýchloschnúci farba na konečnú úpravu kovov, dreva a iných materiálov, vhodná ako k vonkajšiemu, tak aj vnútorné použitie. Poskytuje vysokú kryciu schopnosť a odolnosť proti poškriabaniu.

Objem: 400 ml

Návod na použitie: Pred aplikáciou dôkladne pretrepte a potom nanášajte zo vzdialenosti cca 20-30 cm na suchý a odmastený povrch, najlepšie opatrený základným náterom. Nádobku držte vo zvislej polohe a nanášajte 1-2 vrstvy krížovým nástrekom. Doba schnutia: zaschnutí na povrchu cca 20 min, kompletný zaschnutí a vytvrdnutí 12 hod. Po skončení práce obráťte nádobku hore dnom a vystreknutím prečistite ventilček.

Farba v spreji - rot-rotbraunFarba v spreji - feldgrauFarba v spreji - grünFarba v spreji - rotFarba v spreji - weiss 1Farba v spreji - weiss 2Farba v spreji - gelbFarba v spreji - elfenbeinFarba v spreji - dunkelgelb ral 7028Farba v spreji - dunkelgelb 1Farba v spreji - dunkelgelb 5Farba v spreji - olivegrünFarba v spreji - rotbraunFarba v spreji - olive drab 1Farba v spreji - olive drab 2Farba v spreji - olive drab 3Farba v spreji - olive drab 4Farba v spreji - olive drab 5Farba v spreji - olive drab 6Farba v spreji - olive drab 8Farba v spreji - olive drab 7Farba v spreji - olive drab 9Farba v spreji - khaki 1Farba v spreji - khaki 2Farba v spreji - zelená 1Farba v spreji - zelená 2Farba v spreji - zelená 5Farba v spreji - bronze green 1Farba v spreji - bronze green 2Farba v spreji - raf blue

Nový dotaz