Česká republikaSlovensko

Farba v spreji Fosco - US olive 1942

Farba v spreji Fosco - US olive 1942
  • Značka: Fosco Industries
  • Kód tovaru: 469312-usolive1942

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Armádna aerosólová farba pre interiéry uzatvorených obrnených vozidiel. Od holandskej značky Fosco.

Rýchloschnúca farba - na dotyk 10- 20 minút, na používanie 45 minút, plne odolná proti lupěnatění po 16 hodinách. Pre konečnú úpravu kovov, dreva a iných materiálov, vhodná ako k vonkajšiemu, tak aj vnútorné použitie. Žiaruvzdorná: 110 °C.

Objem: 400 ml

Návod na použitie: Pred aplikáciou dôkladne pretrepte a potom nanášajte zo vzdialenosti cca 20-30 cm na suchý a odmastený povrch, najlepšie opatrený základným náterom. Nádobku držte vo zvislej polohe a nanášajte 1-2 vrstvy krížovým nástrekom. Doba schnutia: zaschnutí na povrchu cca 20 min, kompletné zaschnutie a vytvrdnutí 16 hod. Po skončení práce obráťte nádobku hore dnom a vystreknutím prečistite ventil.

Parametre
Objem (l)0,4
Hmotnosť (g)420
Farba v spreji Fosco - WH dunkel gelb ral 7028Farba v spreji Fosco - WH grau blauFarba v spreji Fosco - DDR green ral 6003Farba v spreji Fosco - flecktarn hnedáFarba v spreji Fosco - coyoteFarba v spreji Fosco - červenáFarba v spreji Fosco - bordováFarba v spreji Fosco - čiernaFarba v spreji Fosco - bielaFarba v spreji Fosco - hnedáFarba v spreji Fosco - hnedá ral 8027Farba v spreji Fosco - olive drab ral 6014Farba v spreji Fosco - forest greenFarba v spreji Fosco - marsh grass ral 1001Farba v spreji Fosco - desert ral 1019Farba v spreji Fosco - battleship grey ral 7031Farba v spreji Fosco - NATO zelenáFarba v spreji Fosco - WH khaki tropenFarba v spreji Fosco - čierna leskláFarba v spreji Fosco - WH panzergrauFarba v spreji Fosco - indian green WWIIFarba v spreji Fosco - raf blueFarba v spreji Fosco - service brownFarba v spreji Fosco - vietnam greenFarba v spreji Fosco - brown beige ral 1011Farba v spreji Fosco - messerschmitt graugrün

Nový dotaz