Česká republikaSlovensko

Farba v spreji Fosco - ranger zelená

Farba v spreji Fosco - ranger zelená
  • Značka: Fosco Industries
  • Kód tovaru: 469312-rangergreen
  • Dostupnosť: 10 - 14 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    5,91 €
    (4,89 € bez DPH)
  • Pridať do zoznamu prianí

Armádna aerosólová farba pre interiéry uzatvorených obrnených vozidiel. Od holandskej značky Fosco.

Rýchloschnúca farba - na dotyk 10- 20 minút, na používanie 45 minút, plne odolná proti lupěnatění po 16 hodinách. Pre konečnú úpravu kovov, dreva a iných materiálov, vhodná ako k vonkajšiemu, tak aj vnútorné použitie. Žiaruvzdorná: 110 °C.

Objem: 400 ml

Návod na použitie: Pred aplikáciou dôkladne pretrepte a potom nanášajte zo vzdialenosti cca 20-30 cm na suchý a odmastený povrch, najlepšie opatrený základným náterom. Nádobku držte vo zvislej polohe a nanášajte 1-2 vrstvy krížovým nástrekom. Doba schnutia: zaschnutí na povrchu cca 20 min, kompletné zaschnutie a vytvrdnutí 16 hod. Po skončení práce obráťte nádobku hore dnom a vystreknutím prečistite ventil.

Parametre
Objem (ml)400
Hmotnosť (g)420
Farba v spreji Fosco - WH dunkel gelb ral 7028Farba v spreji Fosco - US olive 1942Farba v spreji Fosco - DDR green ral 6003Farba v spreji Fosco - english greenFarba v spreji Fosco - flecktarn hnedáFarba v spreji Fosco - tropentarnFarba v spreji Fosco - coyoteFarba v spreji Fosco - červenáFarba v spreji Fosco - bordováFarba v spreji Fosco - čiernaFarba v spreji Fosco - bielaFarba v spreji Fosco - hnedáFarba v spreji Fosco - hnedá ral 8027Farba v spreji Fosco - olive drab ral 6014Farba v spreji Fosco - forest greenFarba v spreji Fosco - marsh grass ral 1001Farba v spreji Fosco - pale green ral 6021Farba v spreji Fosco - desert ral 1019Farba v spreji Fosco - NATO zelenáFarba v spreji Fosco - WH khaki tropenFarba v spreji Fosco - čierna leskláFarba v spreji Fosco - indian green WWIIFarba v spreji Fosco - raf blueFarba v spreji Fosco - service brownFarba v spreji Fosco - vietnam greenFarba v spreji Fosco - brown beige ral 1011Farba v spreji Fosco - messerschmitt graugrün

Nový dotaz