Česká republikaSlovensko

Farba v spreji - elfenbein

Farba v spreji - elfenbein
  • Značka: Benelip
  • Kód tovaru: ELFENBEIN
  • Dostupnosť: 1 ks skladom (do vypredania zásob)
  • Cena:
    13,20 € 11,88 € (10% zľava)
    (9,90 € bez DPH 20%)

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Jednotná farba pre vozidlá British Army (late).

Rýchloschnúca farba na konečnú úpravu kovov, dreva a iných materiálov, vhodná ako k vonkajšiemu, tak aj vnútornému použitiu. Poskytuje vysokú kryciu schopnosť a odolnosť proti poškriabaniu.

Návod na použitie: Pred aplikáciou dôkladne pretrepte a potom nanášajte zo vzdialenosti cca 20-30 cm na suchý a odmastený povrch, najlepšie opatrený základným náterom. Nádobku držte vo zvislej polohe a nanášajte 1-2 vrstvy krížovým nástrekom. Doba schnutia: zaschnutie na povrchu cca 20 min, kompletné zaschnutie a vytvrdnutie 12 hod. Po skončení práce obráťte nádobku dnom nahor a odstreknutím prečistite ventilček.

Parametre
Objem (ml)400
Farba v spreji - blaugrauFarba v spreji - bronze green 1Farba v spreji - bronze green 2Farba v spreji - dunkelgelb 1Farba v spreji - dunkelgelb 5Farba v spreji - dunkelgelb ral 7028Farba v spreji - feldgrauFarba v spreji - gelbFarba v spreji - grünFarba v spreji - khaki 1Farba v spreji - khaki 2Farba v spreji - light grayFarba v spreji - olive drab 1Farba v spreji - olive drab 2Farba v spreji - olive drab 3Farba v spreji - olive drab 4Farba v spreji - olive drab 5Farba v spreji - olive drab 6Farba v spreji - olive drab 7Farba v spreji - olive drab 8Farba v spreji - olive drab 9Farba v spreji - olivegrünFarba v spreji - raf blueFarba v spreji - rotFarba v spreji - rot-rotbraunFarba v spreji - rotbraunFarba v spreji - weiss 1Farba v spreji - weiss 2Farba v spreji - zelená 1Farba v spreji - zelená 2Farba v spreji - zelená 5

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz