Česká republikaSlovensko

Batoh Mil-Tec US Assault S - woodland

Batoh Mil-Tec US Assault S - woodland
 • Značka: Mil-Tec
 • Kód tovaru: 14002020
 • Dostupnosť: 10 - 14 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  43,97 € 42,65 € (3% zľava)
  zľava platí ešte
  (35,54 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Batoh US Assault od firmy Mil-Tec je strednej veľkosti, určený na použitie pri kratších taktických operáciách. Je veľmi kvalitne ušitý z vodeodolného nylonu s praktickým strihom vhodným na každodenné používanie, vo vnútri špeciálne potiahnutý pogumovaním.

Má pevnú polstrovanú chrbtovú časť, rýchlo nastaviteľné ramenné popruhy a bedrový pás. Batoh sa skladá zo štyroch častí - má dva veľké úložné priestory v hlavnej časti a dva menšie priestory v prednej časti, všetky so samostatnými prístupmi so zapínaním na dvojitý zips pre rýchly prístup. V jednej z hlavných častí tiež nájdeme oddelenie pre hydratačný vak. Okrem iného obsahuje pútko na nosenie v ruke.

Batoh Assault má na sebe našito mnoho nylonových popruhov na pripevnenie MOLLE výstroja popr. pomocou ALICE klipov je možné pripevniť ďalšiu drobnú výstroj (sumku na kompas, poľnú fľašu atď.). Zaujímavosťou sú potom tzv. "mini" kapsičky v každom oddelení zvlášť a tiež nylonové kompresné popruhy umiestnené v spod a po bokoch batohu slúžiace tiež na upevnenie doplnkov ako je Karimatka, pončo atď.

Parametre
Objem (l)25
Rozmery (cm)45 x 25 x 25
Molle väzba✓ Áno
Bedrový páspevný
Výška (cm)45
Šírka (cm)25
Hĺbka (cm)25
Hmotnosť (kg)1,1
Materiálové zloženiepolyamid
Materiál100% polyamid (nylon)
Batoh Mil-Tec US Assault S - aridBatoh Mil-Tec US Assault S - AT-digitalBatoh Mil-Tec US Assault S - CCEBatoh Mil-Tec US Assault S - červenýBatoh Mil-Tec US Assault S - čiernyBatoh Mil-Tec US Assault S - coyoteBatoh Mil-Tec US Assault S - darkcamoBatoh Mil-Tec US Assault S - digital woodlandBatoh Mil-Tec US Assault S - flecktarnBatoh Mil-Tec US Assault S - foliageBatoh Mil-Tec US Assault S - modrýBatoh Mil-Tec US Assault S - olivovýBatoh Mil-Tec US Assault S - olivový-čiernyBatoh Mil-Tec US Assault S - olivový-coyoteBatoh Mil-Tec US Assault S - rock desertBatoh Mil-Tec US Assault S - sivýBatoh Mil-Tec US Assault S - tmavo siváBatoh Mil-Tec US Assault S - tropentarnBatoh Mil-Tec US Assault S - urbanBatoh Mil-Tec US Assault S - vegetato

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz