Česká republikaSlovensko

Batoh Mil-Tec US Assault S - CCE

Batoh Mil-Tec US Assault S - CCE
 • Značka: Mil-Tec
 • Kód tovaru: 14002024
 • Dostupnosť: 10 - 14 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  45,01 € 43,22 € (4% zľava)
  zľava platí ešte
  (36,02 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Batoh US Assault od spoločnosti Mil-Tec je stredne veľký batoh určený na použitie v kratších taktických operáciách. Je veľmi dobre vyrobený z nepremokavého nylonu s praktickým strihom vhodným na každodenné použitie, vo vnútri špeciálne potiahnutý gumou.

Má pevný polstrovaný chrbát, rýchlo nastaviteľné ramenné popruhy a bedrový pás. Batoh sa skladá zo štyroch častí - má dva veľké úložné priestory v hlavnej časti a dva menšie priestory v prednej časti, všetky so samostatným prístupom s dvojitým zipsom na rýchly prístup. V jednej z hlavných sekcií nájdeme aj priehradku na hydratačný vak. Okrem iného obsahuje popruh na nosenie v ruke.

Batoh Assault má našité množstvo nylonových popruhov na pripevnenie MOLLE vybavenia alebo pomocou ALICE klipov na pripevnenie iného drobného vybavenia (puzdro na kompas, poľná fľaša atď..). Zaujímavosťou sú "mini " vrecká v každej komore zvlášť a tiež nylonové kompresné popruhy umiestnené v spodnej časti a na bokoch batohu slúžiace aj na pripevnenie príslušenstva, ako je karabína, pončo atď..

Parametre
Objem (l)25
Rozmery (cm)45 x 25 x 25
Hmotnosť (kg)1.1
Výška (cm)45
Šírka (cm)25
Hĺbka (cm)25
Materiál100% polyamid (nylon)
Batoh Mil-Tec US Assault S - aridBatoh Mil-Tec US Assault S - AT-digitalBatoh Mil-Tec US Assault S - červenýBatoh Mil-Tec US Assault S - čiernyBatoh Mil-Tec US Assault S - coyoteBatoh Mil-Tec US Assault S - darkcamoBatoh Mil-Tec US Assault S - digital woodlandBatoh Mil-Tec US Assault S - flecktarnBatoh Mil-Tec US Assault S - foliageBatoh Mil-Tec US Assault S - high vegetationBatoh Mil-Tec US Assault S - low vegetationBatoh Mil-Tec US Assault S - modrýBatoh Mil-Tec US Assault S - olivovýBatoh Mil-Tec US Assault S - olivový-čiernyBatoh Mil-Tec US Assault S - olivový-coyoteBatoh Mil-Tec US Assault S - rock desertBatoh Mil-Tec US Assault S - sivýBatoh Mil-Tec US Assault S - tmavo siváBatoh Mil-Tec US Assault S - tropentarnBatoh Mil-Tec US Assault S - urbanBatoh Mil-Tec US Assault S - vegetatoBatoh Mil-Tec US Assault S - woodland

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz