Môžete objednávať aj dnes, vo štátny sviatok v ČR. Pokiaľ je tovar skladom, odosielame hneď nasledujúci pracovný deň. Viac...
Česká republikaSlovensko

Batoh Mil-Tec US Assault L - digital woodland

Batoh Mil-Tec US Assault L - digital woodland
  • Značka: Mil-Tec
  • Kód tovaru: 14002271

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Batoh Assault L od nemeckej firmy Mil-Tec je ideálny na niekoľkodňový pobyt v prírode. Jeho kapacita pojme najdôležitejšie veci, ktoré so sebou potrebujete a jeho tvar maximálne vyhovuje požiadavkám voľného pohybu a minimálneho obmedzenia. Batoh má 2 hlavné priestory a 2 veľké priestory v predu (na zips).

Batoh má tiež špeciálne vrecko pre Camelback (vak pre tekutinu). Polstrované a nastaviteľné ramenné popruhy (pre maximálny komfort) s D-krúžky a priedušný chrbát (proti poteniu).

Batoh má zapínanie okolo pása (odnímateľné).

Parametre
Objem (l)40 l
Rozmery (cm)50 x 30 x 30 cm
Hmotnosť (g)1,6 kg
Materiál100% polyamid (nylon)
Batoh Mil-Tec US Assault L - čiernyBatoh Mil-Tec US Assault L - coyoteBatoh Mil-Tec US Assault L - woodlandBatoh Mil-Tec US Assault L - CCEBatoh Mil-Tec US Assault L - vegetatoBatoh Mil-Tec US Assault L - AT-digitalBatoh Mil-Tec US Assault L - aridBatoh Mil-Tec US Assault L - tropentarnBatoh Mil-Tec US Assault L - modrýBatoh Mil-Tec US Assault L - červenýBatoh Mil-Tec US Assault L - šedýBatoh Mil-Tec US Assault L - urbanBatoh Mil-Tec US Assault L - tmavo sivýBatoh Mil-Tec US Assault L - olivový-čiernyBatoh Mil-Tec US Assault L - olivový-coyote

Nový dotaz