Batoh Brandit US Cooper EveryDayCarry Sling - čierny

Špecifikácia

Hodnotenie:zatiaľ nehodnotené (pridať hodnotenie)
  • Značka: Brandit
  • Farba: Čierna
  • Kód tovaru: 8036-02, EAN: 4051773082485
  • Dostupnosť: 4 ks skladom od cca 2.7.
    Tento tovar máme teraz na ceste od výrobcu, odoslať ho tak môžeme až po dátume naskladnenia. Dátum je orientačný a môže sa zmeniť.
28,84 €
30,02 €Pôvodná cena pred zľavou. 30,02 € s DPH
4% zľava do 30.6.2025
23,45 € bez DPH 23%

Odporúčame

Tento tovar patrí medzi to najobľúbenejšie z kategórie. Zároveň má dobrý pomer cena/výkon a nie sú naň takmer žiadne reklamácie.

Darček zadarmo

Ku každému nákupu si budete môcť vybrať malý darček zadarmo. Nad 20 € a 80 € si budete môcť vybrať aj z drahších darčekov. Viac...

Určenie: Nezáleží na pohlaví

Praktický 8-litrový plecniak so systémom MOLLE od nemeckej firmy Brandit.

Na uloženie všetkého potrebného poslúži hlavné veľké vrecko (s ďalšími vnútornými vreckami) a predné vrecko s organizérom.

Polstrovaný, ergonomicky tvarovaný ramenný popruh šírky 7,5 cm umožňuje pohodlné nosenie cez jedno rameno. Batoh má tiež polstrovaný chrbát, nastaviteľný bedrový pás s možnosťou rýchleho rozopnutia. Všetky zipsy sú dvojcestné.

Parametre

Bedrový pás
odnímateľný
Hmotnosť
622 g
Materiál
100% polyester
Materiálové zloženie: polyester
Molle väzba
áno
Objem
8 l
Rozmery
30 x 22 x 13 cm
Výška: 30 cm
Šírka: 22 cm
Hĺbka: 13 cm

Výrobca

Firma
Brandit Textil GmbHE-mail: info@brandit-wear.com
Telefón: +492219338440
Adresa
Spichernstraße 6A, Köln, Germany

Nová recenzia

*
*
*
*


    Nová otázka

    *
    *
    *


    1. Prodejce
      23.10.2019 08:05
      Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ano je to možné.
    2. Milena Jirasová
      22.10.2019 18:34
      Dobrý den, lze batoh nosit na pravém rameni. Děkuji. Jirasová
    3. Prodejce
      14.8.2018 13:36
      Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Není problém, je-li batoh zcela nenošený, jen vyzkoušený. Pro výměnu prosím zašlete kupovaný batoh na naši adresu pro výměnu a vrácení (do Žatce), uvedenou na faktuře. Spolu s informací, že si přejete vyměnit za tento jiný model.
    4. Dan
      13.8.2018 22:50
      Dobry den.Nedavno jsem u vas kupoval batoh za 808,-,nevyhovuje mi velikost,je nepouzity.Lze mozno vymenit za tento?Dekuji
    Menu

    Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

    Viac informácií