Česká republikaSlovensko

Bundy, kabáty a vesty od značky Clang

Podkategórie: Bundy, Kabáty, Vesty

Výber bundy, kabátu alebo vesty závisí od mnohých faktorov, vrátane vášho osobného štýlu, potrieb, príležitosti a počasia. V ponuke máme bundy, kabáty aj vesty na všetky príležitosti. Od rybárskych, cez taktické až po spoločenské.| Tu sú niektoré všeobecné tipy, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere: Príležitosť a účel: Najprv si určite, na aký účel potrebujete bundu, kabát alebo vestu. Môže to byť športové aktivity, denné nosenie do práce, taktické operácie, formálna udalosť alebo outdoorové aktivity. Typ: Existuje mnoho typov búnd, kabátov a viest, ako sú napríklad parky, trenčkoty, džínsové bundy, kožené bundy, športové bundy, kabáty s kapucňou, vesty s vreckami atď. Vyberte si ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a štýlu. Veľkosť a dĺžka: Správna veľkosť je kľúčová pre pohodlné nosenie. Uistite sa, že si vyberiete bundu, kabát alebo vestu, ktorá vám dobre sedí a umožňuje pohyb. Pri prevažnej väčšine modelov máme veľkostnú tabuľku meranú vždy pre konkrétny model. Materiál: Vyberte si materiál, ktorý je vhodný pre počasie a účel. Napríklad pre zimu môžete zvoliť bundu s výplňou alebo kabát z teplejšieho materiálu, ako je vlna alebo flanel. Na jar a jeseň môže byť vhodná bunda z vodeodolného materiálu. Farba a štýl: Vyberte si farbu a štýl, ktorý zodpovedá vášmu osobnému vkusu a ktorý sa dá ľahko kombinovať s vašim šatníkom. Klasické farby ako čierna, hnedá, šedá alebo béžová sú vždy v móde a ľahko sa kombinujú. Do prírody je potom vhodná olivová farba. Funkčnosť: Zvážte funkčné prvky, ktoré chcete vo svojej bunde, kabáte alebo veste. To môže zahŕňať vrecká na zips, odnímateľnú kapucňu, podšívku z teplého materiálu alebo nastaviteľné manžety. Pamätajte, že najdôležitejšie je, aby ste sa vo svojej bunde, kabáte alebo veste cítili sebavedome a pohodlne.

Zoradiť podľa:
len skladom a na ceste |
len skladom
 • Bunda Clang Brushed - sivá

  Bunda Clang Brushed - siváDostupné aj vo väčších veľkostiach - .Veľkostná tabuľka k tomuto tovaru.K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zdarma.

  Fleecová bunda od firmy Clang. So zapínaním na zips v celej dĺžke bundy, ten je ďalej tiež doplnený cvočkami. Doplnená je tiež kapucňou, ktorú je možné stiahnuť šnúrkou. Bunda má klasické postranné vrecká a tiež vnútorné vrecko. ...
  52,80 € 47,52 € (10% zľava) Skladom
 • Bunda Clang Brushed - čierna

  Bunda Clang Brushed - čiernaDostupné aj vo väčších veľkostiach - .Veľkostná tabuľka k tomuto tovaru.K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zdarma.

  Fleecová bunda od firmy Clang. So zapínaním na zips v celej dĺžke bundy, ten je ďalej tiež doplnený cvočkami. Doplnená je tiež kapucňou, ktorú je možné stiahnuť šnúrkou. Bunda má klasické postranné vrecká a tiež vnútorné vrecko. ...
  52,80 € 47,52 € (10% zľava) Skladom