Máte otázku?
E-mail: info@netnakup.sk, Tel.: +420 720 278 200. (Po-Pi 8:00-16:30)
Česká republikaSlovensko

Batoh MFH US Assault S - CCE

Batoh MFH US Assault S - CCE
 • Batoh MFH US Assault S - CCE
 • Značka: MFH
 • Kód tovaru: 30333I
 • Dostupnosť: 10 - 12 dní od objednania
 • Cena:
  32,74 € 31,41 € (4% zľava)
  zľava platí ešte
  (25,96 € bez DPH)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.
 • Pridať do zoznamu prianí

Kvalitný vodeodolný batoh od nemeckej firmy MFH v 30-litrovom prevedení. Všetky priestory sú uzavreté robustným 2-pásmovým zipsom. Batoh má dohromady 4 oddelenia (2 veľké, 1 stredné a 1 malé) s množstvom vreciek vo vnútri (síťkových i na zipsy). Do jednej z vreciek možno tiež na suchý zips pripevniť hydratačný vak. Každé oddelenie má dvojitý zips pre rýchly prístup. Má tiež polstrovaný chrbát a popruhy na ramená, nastaviteľný bedrový pás (nepolstrovaný) a nastaviteľné kompresné popruhy po stranách batohu. Rad bočných kompresných popruhov dáva možnosť pripojiť ďalšie zariadenia prostredníctvom nylonových popruhov MOLLE a D-krúžkov - možno pripojiť aj MODULAR a ALICE klipy .

Vďaka svojim vlastnostiam je ideálny pre vojenstvo, táborenie aj turistiku. Toto 30-litrovej prevedenie batohu Assault je vhodné pre 1-2 denné operácie.

Parametre
Objem (l)30 l
Rozmery (cm)45 x 28 x 25 cm
Hmotnosť (g)1,1 kg
Materiál100% polyester 600D, PVC
Batoh MFH US Assault S - čiernyBatoh MFH US Assault S - český vzorBatoh MFH US Assault S - AT-digitalBatoh MFH US Assault S - olivovýBatoh MFH US Assault S - foliageBatoh MFH US Assault S - nightcamoBatoh MFH US Assault S - vegetato desertBatoh MFH US Assault S - vegetatoBatoh MFH US Assault S - operation-camoBatoh MFH US Assault S - HDT-camo FGBatoh MFH US Assault S - coyoteBatoh MFH US Assault S - digital woodlandBatoh MFH US Assault S - woodlandBatoh MFH US Assault S - flecktarnBatoh MFH US Assault S - tropentarnBatoh MFH US Assault S - HDT-camoBatoh MFH US Assault Snake S - čiernyBatoh MFH US Assault Snake S - nightcamoBatoh MFH US Assault Snake S - olivovýBatoh MFH US Assault Snake S - snake-blackBatoh MFH US Assault Snake S - snake-FGBatoh MFH US Assault Snake S - coyoteBatoh MFH US Assault Snake S - operation-camoBatoh MFH US Assault Snake S - flecktarnBatoh MFH US Assault Snake S - woodlandBatoh MFH US Assault Snake S - AT-digitalBatoh MFH US Assault S - HDT-camo LEBatoh MFH US Assault S - modrýBatoh MFH US Assault S - snake-blackBatoh MFH US Assault S - snake-FGBatoh MFH US Assault Snake S - HDT-camoBatoh MFH US Assault Snake S - HDT-camo LEBatoh MFH US Assault Snake S - HDT-camo FGBatoh MFH US Assault S Basic - čiernyBatoh MFH US Assault S Basic - olivovýBatoh MFH US Assault S Basic - červenýBatoh MFH US Assault S Basic - šedýBatoh MFH US Assault S Basic - coyote

Nový dotaz